ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ

Δεν τα κατάφεραν οι ομάδες της Αργολίδας στο Κύπελλο

Με 8 εκκρεμότητες να απομένουν πραγματοποιήθηκε το κυρίως μενού της Α’ φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας, με 32 ομάδες να μπαίνουν στην κληρωτίδα της Β’ φάσης, τα παιχνίδια της οποίας θα γίνουν στις 12 Σεπτεμβρίου.

Από το 3ο γκρούπ που ήταν οι ομάδες της Αργολίδας να σημειώσουμε πως Ερμιονίδα και Φοίνικας Ν. Επιδαύρου αποκλείστηκαν από την 2η φάση του Κυπέλλου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα της πρώτης φάσης:

ΔΕΙΤΕ:  Επιπτώσεις μιας ακατάσχετης ουζοποσίας στο Άργος

1ος όμιλος

Ποσειδών Μηχανιώνας-Απόλλων Παραλιμνίου 4-1 παρ. (1-1 κ.α.)
Εδεσσαϊκός-Εθνικός Ν. Κεραμιδίου 2-0
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων-Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-0
Αλεξανδρούπολη FC-Θερμαϊκός Θέρμης 2-0
Ορφέας Ξάνθης-Αγροτικός Αστέρας 0-4
ΑΣ Γιαννιτσά-Άρης Αβάτου 1-2
Εθνικός Σοχού-Νέστος Χρυσούπολης 1-0
Θύελλα Σαρακηνών-Πανδραμαϊκός 1-3
Αναγέννηση Πλαγιάς-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου 2-1
Απόλλων Καλαμαριάς–Μακεδονικός 0-3 α.α.

2ος όμιλος

Παναγρινιακός-Ηρακλής Λάρισας 4-3 πέν. (0-0 κ.α., παρ.)
ΠΟ Φήκης-Αναγέννηση Άρτας 1-0
Αχέρων Καναλακίου-Αετός Μακρυχωρίου 2-0
ΟΦ Αγίου Ματθαίου-Θησέας Αγριάς 0-1
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης-Αμβρυσσέας Διστόμου 1-2 παρ. (1-1 κ.α.)
Ναυπακτιακός Αστέρας-Τηλυκράτης 0-3
ΑΟ Υπάτου-Αμβρακικός Λουτρού 7-1
ΑΕ Λευκίμμης-Ατρόμητος Παλαμά 3-2 παρ. (2-2 κ.α.)
Κοζάνη-Δήμητρα Ευξεινούπολης 2-1
ΑΕΠ Κοζάνης-ΠΟ Ελασσόνας (5/9)

ΔΕΙΤΕ:  Θρίλερ στο Ναύπλιο: Φωτιά σε διαμέρισμα και απεγκλωβισμός ηλικιωμένων

3ος όμιλος

Ερμής Μελιγούς-Φοίνικας Ν. Επιδαύρου 3-2
Άρης Σκάλας-Ερμιονίδα 1-0
Νέα Αρτάκη-ΠΑΟ Βάρδας 1-0
Ηλιούπολη-Αίας Γαστούνης 4-0
Φωστήρας-Παναχαϊκή 1-2
ΠΑΟ Ρουφ-Παναιγιάλειος (5/9)
Εθνικός Σκουλικάδου-ΑΟ Διαβολιτσίου (5/9)
Πανιώνιος–Αταλάντη 0-3 α.α.
Διαγόρας Βραχνέικων–Ζάκυνθος 3-0 α.α.
Άνευ αγώνα: Χαραυγιακός

ΔΕΙΤΕ:  Ληστεία σε βενζινάδικο στη Νέα Κίο: Ο δράστης φόραγε κουκούλα και κράταγε μαχαίρι

4ος όμιλος

ΑΕ Νεάπολης-Αήττητος Σπάτων 0-3
Προοδευτική-Σαντορίνη 2-0
Γιούχτας-Αλμυρός Γαζίου 1-0
Πόρος-Αίας Σαλαμίνας 3-4 πέν. (0-0 κ.α., παρ.)
ΑΟ Αγίου Νικολάου-Αστέρας Βάρης 2-0
ΑΟ Άνω Μερά Μυκόνου-Εθνικός (5/9)
Αιολικός-Πανελευσινιακός (5/9)
Άρης Σούδας-ΑΟ Καραβάς (5/9)
Ατσαλένιος-ΑΟ Πυλίου Κω (5/9)
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Κερατσίνι (5/9)

#Top News

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

#Αυτά που... παίζουν!